Singin’ Nature. Koncert poświęcony naturze i wszystkiemu co z nią związane

Singin’ Nature. Koncert poświęcony naturze i wszystkiemu co z nią związane
@ materiały prasowe

Już 26 czerwca w Teatrze Rampa odbędzie się premiera koncertu pod tytułem SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw. Będzie to niezwykłe widowisko muzyczne, wzbogacone o choreografię, kostiumy i elementy teatralne, wykonane przez 30-osobowy zespół wokalny w towarzystwie zespołu instrumentalnego. To koncert jakiego jeszcze w Polsce nie było! W pełni poświęcony naturze i wszystkiemu co z nią związane. 

Wyobraź sobie świat dla pokoleń, wyobraź sobie, że nie ma wojen, a wszyscy ludzie żyją w naturze, wyobraź sobie to nie jest trudne.

Przebudzenie – Paulina Przybysz, Ania Rusowicz

Podczas koncertu poruszone zostaną kwestie ochrony środowiska, dbania o naszą planetę i wszystkie żyjące na niej stworzenia. Wybrane utwory poruszają tematykę wzajemnej zależności między naturą, a działalnością człowieka. Twórcy koncertu potraktowali temat wielowymiarowo, dlatego śpiewają nie tylko o żywiołach, ale również o potencjalnych niebezpieczeństwach i o tym co jako społeczeństwo możemy zrobić, aby poprawić sytuację klimatyczną.

Nie jest to muzyczny manifest, a raczej opowieść, która daje chwilę na refleksję oraz wiarę w to, że wspólnymi siłami możemy zrobić coś dobrego dla naszej planety.

W repertuarze pojawią się specjalnie stworzone aranżacje znanych utworów zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców takich jak: Kwiat Jabłoni, Maanam, Mela Koteluk & Kwadrofonik, Madonna, Imagine Dragons, OneRepublic, Michael Jackson. 

Data: 26.06.2022 r. godz. 17:00 i 20:00 
Miejsce: Teatr Rampa, ul. Kołowa 20, 03-536 Warszawa
Czas trwania koncertu: ok. 75 minut 
Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/singin-warsaw/ 

Myślą przewodnią projektu Singin’ Nature jest ukazanie jak wiele zawdzięczamy naturze.

O zespole: 
Zespół wokalny Singin’ Warsaw powstał w 2015 roku. Dyrektorem artystycznym jest Paulina Kardas – dyrygentka i skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. W repertuarze znajdują się współczesne i nieco starsze utwory muzyki rozrywkowej i filmowej w specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Singin’ Warsaw jest jednym z nielicznych zespołów wokalnych, który swoje występy wzbogaca o choreografię, kostiumy i elementy teatralne, tworząc widowiska muzyczne. W roku 2018 powstał autorski koncert poświęcony muzyce Michaela Jacksona pt. “Singin’ Warsaw with Michael Jackson”, którego premiera odbyła się w Teatrze Rampa. Rok później powstał koncert pt. ”Lovin’ Warsaw”, który opowiadał o różnych obliczach miłości w piosenkach z repertuaru polskiej muzyki rozrywkowej. 

Singin’ Warsaw to tętniąca energią mieszanka ludzi, których łączy miłość do śpiewu i kreatywne podejście do realizowanych projektów. Zespół działa pod skrzydłami fundacji edukacyjno-artystycznej Lovin’ Warsaw. 

źródło: materiały prasowe

Dziękuję, że przeczytałaś/eś powyższe informacje do końca. Jeśli cenisz sobie zamieszczane przez portal treści zapraszam do wsparcia serwisu poprzez Patronite.

Możesz również wypić ze mną wirtualną kawę! Dorzucasz się w ten sposób do kosztów prowadzenia portalu, a co ważniejsze, dajesz mi sygnał do dalszego działania. Nad każdym artykułem pracuję zwykle do późna, więc dobra, mocna kawa wcale nie jest taka zła ;-)

Zapisz się na Newsletter i otrzymuj email z ekowiadomościami. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego działu na stronie portalu, gdzie pojawiają się darmowe materiały do pobrania i wykorzystania. Poradniki i przewodniki, praktyczne zestawienia, podsumowania, wzory, karty prac, checklisty i ściągi. Wszystko czego potrzebujesz do skutecznej i zielonej rewolucji w twoim życiu. Zapisz się do Newslettera i zacznij zmieniać świat na lepsze.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się pisząc maila na adres: informacje@wlaczoszczedzanie.pl

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Włącz oszczędzanie

Wiedza ekologiczna – dodatkowe informacje:
aforyzmy ekologiczne, biblioteka ekologa, biblioteka młodego ekologa, ekoprognoza, encyklopedia ekologiczna, hasła ekologiczne, hasztagi (hashtagi) ekologiczne, kalendarium wydarzeń ekologicznych, kalendarz ekologiczny, klęski i katastrofy ekologiczne, największe katastrofy ekologiczne na świecie, międzynarodowe organizacje ekologiczne, podcasty ekologiczne, poradniki ekologiczne, (nie) tęgie głowy czy też (nie) najtęższe umysły, znaki i oznaczenia ekologiczne

Scroll to Top