Szkolne stołówki będą bardziej roślinne. Od września jeden obiad w tygodniu bez mięsa
Kuchnie w polskich szkołach będą się musiały od września bardziej otworzyć na dietę roślinną. Wprowadzona zarządzeniem szefowej resortu zdrowia zmiana wpisuje się w rosnący trend […]









