Zobacz morską elektrownie wiatrową z zupełnie nowej perspektywy dzięki technologii 360 stopni 

Zobacz morską elektrownie wiatrową z zupełnie nowej perspektywy dzięki technologii 360 stopni 

Zobacz morską elektrownie wiatrową z zupełnie nowej perspektywy dzięki technologii 360 stopni. Dotychczas odbiorca nie miał przed sobą żadnego wyboru. Filmy miały konstrukcję zupełnie liniową, dlatego obejrzeć można było tylko to, co twórca materiału ujął w kadrach. Nie było możliwości wirtualnego rozejrzenia się po oglądanym otoczeniu. Jeden kadr, jeden punkt widzenia.

W momencie gdy nagranie powstaje w technologii 360 stopni, to widz wybiera w którą stronę patrzeć, a twórca ma dodatkową możliwość by pokazać jeszcze więcej treści. Obejrzenie filmu 360 stopni jest proste, szczególnie jeżeli korzystamy z aplikacji YouTube na telefony i tablety. Wystarczy poruszać urządzeniem, aby zmienić perspektywę z jakiej pokazywany jest obraz. Wewnątrz przeglądarki na komputerze obsługa perspektywy odbywa się z pomocą myszki i kursora.

Zobacz w jaki sposób Simens wykorzystał technologię 360 stopni przy prezentacji morskiej farmy wiatrowej. Ciesz się lotem helikoptera do farmy wiatrowej. Zobacz specjalny okręt przeznaczony do obsługi oraz serwisu urządzeń. Dostań się na szczyt turbiny i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki.

źródło: materiały prasowe

Zostaw proszę komentarz

Scroll to Top