Rewolucyjny autobus na szczudłach Traffic Elevated Bus to oszustwo

Rewolucyjny autobus na szczudłach Traffic Elevated Bus to oszustwo - wlaczoszczedzanie.pl
@ Traffic Elevated Bus

Zaprezentowany kilka miesięcy temu prototyp autobusu Traffic Elevated Bus, prawdopodobnie nigdy nie wyjedzie na ulicę. Projekt został uznany za oszustwo, a prototyp niszczeje w garażu.

W sierpniu bieżącego roku Chińczycy zaprezentowali projekt autobusu, który miały zrewolucjonizować transport miejski. Traffic Elevated Bus (TEB), był pojazdem długim na 22 metry, miał  przemieszczać się nad jezdnią, a pod nim miały swobodnie przejeżdżać samochody.

We wrześniu publicznie zaprezentowano prototyp na specjalnym odcinku testowym, ale od tamtej pory projekt został ostatecznie zakończony. Chińskie media twierdzą, że prototyp TEB niszczeje w garażu, nie ma śladu po managerach firmy, a z jej pracownikami nie można się w żaden sposób skontaktować. Oficjalna strona TEB przestała być aktualizowana 15 września.

Chińskie rządowe media ogłosiły, że jest to oszustwo. Opublikowanie tej informacji spowodowało wycofanie się wszystkich inwestorów. Wygląda na to, że rewolucyjny autobus nigdy nie wyjedzie na ulice.

źródło: materiały prasowe

Zostaw proszę komentarz

Scroll to Top