Nowe rozwiązanie w firmowych flotach. Służbowe rowery dla pracowników

Nowe rozwiązanie w firmowych flotach. Służbowe rowery dla pracowników
Pixabay / @ Couleur

Rowerem, zamiast zatłoczonym autobusem do pracy? Arval Service Lease Polska, spółka z grupy BNP Paribas, proponuje przedsiębiorcom wynajem rowerów dla pracowników połączony z programem finansowania, ubezpieczeniem, serwisem i sezonowymi przeglądami.

Firmy poszukują obecnie różnych sposobów na zapewnienie pracownikom bezpiecznego dojazdu do pracy, by ograniczać zbędne kontakty i unikać komunikacji zbiorowej. Dlatego oprócz elastycznych form wynajmu samochodów na krótki i średni okres, wprowadziliśmy możliwość wynajmu jednośladów.

mówi Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska

Cena za dzień wynajmu zależy od klasy oraz rodzaju jednośladu i zawiera się w przedziale od 2,4 zł do 6 zł (ceny netto). Najniższy pakiet wiąże się z wydatkiem rzędu 72 zł netto miesięcznie, zaś najdroższy – 180 zł netto miesięcznie.

Warto wspomnieć, że oferta Arval Bike Lease zawiera również rowery elektryczne.

Rowery elektryczne pozwalają na komfortowe dojazdy do pracy nawet z odległości kilkunastu kilometrów prawie przez cały rok. Sezon rowerowy w Polsce jest coraz dłuższy, bo mamy cieplejsze zimy. W dużych miastach do pracy rowerem można dojechać szybciej niż samochodem, wliczając czas potrzebny na parkowanie.

zauważa Rafał Tarnacki, product & innovations manager w Arval Service Lease Polska

Rowery wynajmowane od Arval Service Lease Polska proponowane są w umowie na 36 miesięcy z ubezpieczeniem od kradzieży, polisą OC, NNW oraz serwisem i pakietem przeglądów. W ramach dodatkowych usług można zamówić assistance 24/7, serwisowanie door-to-door oraz przechowywanie pojazdów w okresie zimowym.

Usługa Arval Bike Lease to element szerszego pakietu pod nazwą „The Journey Goes On”, zakładającego powrót do mobilności firm po pierwszej fali pandemii koronawirusa. Obejmuje on także różne propozycje dotyczące wynajmu samochodów z pełną obsługą.

Oferta najmu rowerów jest przeznaczona dla dotychczasowych klientów Arval Service Lease Polska. Po zakończeniu umowy jednoślady mogą zostać wykupione przez pracowników, którzy z nich korzystali. Firma jest w stanie zapewnić też parkingi rowerowe oraz stacje serwisowe, gdzie użytkownik może np. dopompować koła.

Z badań przeprowadzonych niedawno w krajach mocno dotkniętych pandemią COVID-19 wynika, że unikanie transportu zbiorowego będzie jeszcze długo bardzo ważnym elementem życia społecznego. Przygotowany przez Arval Service Lease Polska pakiet „The Journey Goes On” spełnia oczekiwania rynku w tym zakresie.

źródło: kurier.pap.pl

Zostaw proszę komentarz

Scroll to Top