Włącz oszczędzanie na Patronite
Włącz oszczędzanie na Patronite

Zachęcam WAS do WŁĄCZENIA się w projekt, zostania PATRONEM i wsparcia finansowego portalu Włącz oszczędzanie w serwisie PATRONITE.

Zakładając konto na portalu Patronite: patronite.pl/wlaczoszczedzanie możecie przeznaczyć nawet niewielką kwotę pieniędzy na wsparcie działalności serwisu. Ta kwota będzie co miesiąc pobierana z Waszego konta i przekazywana na działania Włącz oszczędzanie.

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do różnych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji i inicjatyw innych!

O autorze i Włącz oszczędzanie

Nazywam się Łukasz Pająk. Od 2015 roku pracuję nad rozwojem portalu Włącz oszczędzanie.

Jest to inicjatywa edukacyjna poświęcona promowaniu postaw ekologicznych. Poradnik który pomaga w codziennych wyborach, podpowiada jak oszczędzać i żyć w sposób przyjazny przyrodzie. Praktyczne narzędzie i źródło wiedzy z którego można korzystać w codziennym życiu, domu, pracy, podróży, czy na zakupach.

Jestem niezależnym twórcą i autorem portalu. Żadna firma, instytucja, organizacja, nie wspiera mnie w działaniu pod względem technicznym, czy też finansowym. Sam poświęcam na wszystko czas i pieniądze.

Martwię się o los Ziemi i los ludzkości!

Od ponad 5 lat całym sercem i z olbrzymim zaangażowaniem prowadzę stronę Włącz oszczędzanie. Publikuje wartościowe, merytoryczne treści, dzielę się wiedzą i podpowiadam co zrobić żeby zmieniać NASZ świat na lepszy.

Aktualne wiadomości i porady zamieszczane na stronie mają przekonać każdego komu zależy na ochronie NASZEJ Błękitnej Planety, że warto żyć świadomie, rozważnie i uważnie. Brać odpowiedzialność za swoje życie i wybory.

Pojedyncze decyzje czynią wielką różnicę

Uważam, że ekologiczne podejście do życia powinno być częścią naszej codzienności, a nie przykrym obowiązkiem. Każda, nawet najmniejsza zmiana ma znaczenie dla NASZEJ Ziemi. Każdy z nas ma swój realny wpływ, może małymi krokami zmieniać rzeczywistość i polepszać stan planety. Postawy proekologiczne nie zabierają dużo czasu, nie wymagają specjalnych poświęceń i nakładów finansowych.

Zmierzam stworzyć z portalu Włącz oszczędzanie największą w polskim internecie, darmową encyklopedie, bazę haseł, pojęć, zagadnień, na tematy związane z ekologią i ochroną środowiska.

Podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej i edukacja w tym zakresie – prowadzona już od najmłodszych lat – to w mojej ocenie jeden z głównych czynników, które wpływają na aktualny i przyszły stan zasobów naturalnych. Przez system odpowiedniej edukacji musi przecież przejść całe pokolenie.

Im więcej będzie edukacji dotyczącej ochrony przyrody, bioróżnorodności, oraz ekosystemów, zagrożeń ekologicznych w tym zmian klimatu, tym lepiej dla nas wszystkich.

Przystępny język i zbiór wartościowych treści zamieszczanych na stronach portalu Włącz oszczędzanie i w bazie (encyklopedii) haseł ekologicznych, mają stanowić fundament dla edukacji ekologicznej, bo ekologia staje się coraz ważniejszym społecznie tematem.

Poprzez wsparcie projektu na Patronite zapraszam do POMOCY w osiągnięciu powyższego celu!!!

Do komunikacji i wzmacniania relacji z czytelnikami, wykorzystuje media społecznościowe. Zamieszczane w nich informacje mają zachwycać, zadziwiać, czasami szokować i wzruszać czytelników. Skłaniać do zastanowienia i refleksji. Pomaga to wzmocnić relacje, tworzyć wspólnotę ludzi o podobnych zainteresowaniach i poglądzie na świat.

Czy wasze wsparcie finansowe jest niezbędne do funkcjonowania serwisu?

Chciałbym jasno zaznaczyć. Wasze wsparcie nie jest niezbędne. Dalej będę ponosił własne koszty finansowe i czasowe funkcjonowania serwisu, bo uważam to za mój wkład w walkę o przyszłość Nas, NASZYCH dzieci i Ziemi. Wasze wsparcie finansowe pomoże w szybszym rozwoju serwisu.

Jeżeli nie planujecie wesprzeć finansowo portalu, bardzo proszę WŁĄCZCIE SIĘ w internetową promocję serwisu. Subskrybujcie, lajkujcie, udostępniajcie treści, to w istotny sposób pomoże w rozwoju portalu, a w konsekwencji przyczyni się do skuteczniejszej edukacji ekologicznej.

Zapraszam na stronę wlaczoszczedzanie.pl, zapisu na newsletter, polubienie kanału społecznościowego. Jestem pewien że znajdziecie tam dużo wartościowych treści.

Mamy tylko jedną Ziemię,
a jej przyszłość zależy od każdego,
na pozór niewielkiego,
ludzkiego działania,
zależy od każdego z nas.

Nie czekaj do jutra,
los Ziemi jest w naszych (TWOICH) rękach!
Już dziś Włącz oszczędzanie
na własną, domową miarę!

Łukasz Pająk

zobacz: więcej o mnie

Zanim przejdziesz dalej zobacz proszę,
dlaczego od wielu lat prowadzę portal Włącz oszczędzanie! >>>

Dlaczego uruchomiłem, zdecydowałem się na Patronite?
Włącz oszczędzanie na Patronite

Dlaczego uruchomiłem, zdecydowałem się na Patronite?

Konsekwentnie od 2015 roku na dodatkowy pełen etat, zaangażowany jestem w prowadzenie portalu Włącz oszczędzanie. Lubię pracować i czuje satysfakcje kiedy jestem produktywny. Cieszę się że z pasją robię coś dla planety, a czytelnicy portalu uznają to za wartościowe.

Nie uważam się za super eksperta w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska, ale tworzenie treści pomaga mi w poszerzania własnej wiedzy (rozwój osobisty) i zdobywania nowych umiejętności.

Wyszukiwanie informacji, opracowywanie haseł ekologicznych, przygotowywanie materiałów jest jednak bardzo pracochłonne, kosztuje sporo własnych pieniędzy i czasu. To czas jest obecnie jedną z najcenniejszych walut na świecie.

Mam sporo pomysłów na to co można zrobić, w jakim kierunku ma rozwijać się portal. Wymaga to jednak badań, studiowania, tłumaczenia, zaangażowania….

Chcę dalej dzielić się wiedzą i zmieniać świat na lepsze!

Jeżeli podzielacie idee przyświecające tworzeniu portalu Włącz oszczędzanie, zachęcam WAS do WŁĄCZENIA się w mój projekt i wsparcia go na Patronite.

Patronite to jedna z najbardziej znanych i rozpowszechnianych platform w Polsce, działająca na zasadach crowdfundingu subskrybcyjnego oraz e-commerce. To serwis, który umożliwia finansowe wspieranie twórców (Autorów), przez ich fanów (Patronów). Dzięki temu osoby chcące podzielić się swoją twórczością, mogą rozwijać swoją pasję i jednocześnie na tym zarabiać.

Co dzięki Patronite chcę osiągnąć? Na co przeznaczę środki?

Wasze wsparcie finansowe poprzez serwis Patronite pomoże:

 • w dalszym rozwoju portalu
 • tworzeniu merytorycznych treści
 • w aktualizowaniu i uzupełnianiu wiedzy o nowe informacje
 • podnoszeniu jakości publikowanych materiałów pod względem merytorycznym, technicznym i wizualnym
 • dotarciu do innych czytelników poprzez media społecznościowe
 • w stworzeniu podcastu powiązanego z portalem

W tym celu zainwestuje:

 • w nowy sprzęt komputerowy
 • szybszy, stabilniejszy serwer
 • codzienny backup portalu
 • zabezpieczenie strony przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, takimi jak ataki hakerskie
 • oprogramowanie wspierające działanie strony internetowej
 • narzędzia wspierające SEO i optymalizację strony
 • narzędzia umożliwiające badanie marki, wyszukiwanie słów kluczowych
 • narzędzia graficzne
 • bazę grafik
 • subskrypcje branżowych czasopism
 • zakup książek o tematyce ekologicznej
 • sprzęt do obsługi i nagrywania podcastu

Ułatwi to rozszerzenie działalności na inne platformy, dotarcie do większej liczby osób. Pozwoli wznieść projekt Włącz oszczędzanie na nowy, wyższy poziom i jeszcze lepiej promować wartościowe treści.

Bardzo proszę o wsparcie. Dzięki temu dacie Mi sygnał, że to co robię ma sens, że jest to ścieżka którą dalej powinienem podążać. Będę wdzięczny. za każdą nawet najmniejszą wpłatę, która pozwoli na dalszy rozwój portalu.

zobacz: szczegółowe cele które chcę osiągnąć

Co mogę zrobić żeby wiedza którą się z tobą dzielę była dla Ciebie jeszcze bardziej wartościowa?

Będę wdzięczny gdy po przeczytaniu publikowanych przeze mnie poszczególnych treści skontaktujesz się ze mną, podzielisz opinią i uwagami. Pomoże mi to w rozwoju. Jeśli jest coś w czym moja strona mogłaby być jeszcze lepsza, ciekawsza, zapraszam Cię do kontaktu na adres: informacje@wlaczoszczedzanie.pl
Obiecuję że odpiszę najszybciej jak to możliwe.

Jak na tym możecie skorzystać Wy – czytelnicy portalu? Jak odwdzięczę się za wsparcie?

Przedstawiam Wam krótki opis progów finansowego wsparcia na Patronite! Progi są jednym z ważniejszych elementów w profilu Włącz oszczędzanie. Dzięki nim Wy jako Patroni będziecie wiedzieć, jaką kwotą możecie wesprzeć moją pracę i co w zamian otrzymacie!

Próg 5 zł miesięcznie

Bardzo dziękuje za twoje wsparcie! Będzie to dla mnie sygnał, że to co robię jest dla Ciebie ważne i wartościowe. To wiele znaczy dla NASZEJ Błękitnej Planety.

Każda, nawet najmniejsza wpłata, pozwoli na dalszy rozwój portalu

Próg 10 zł miesięcznie

Wielkie dzięki! 10 zł to okrągła suma i prawdziwa satysfakcja że nie jestem sam. Twoje wsparcie finansowe pomoże w dalszym rozwoju portalu, tworzeniu merytorycznych treści, aktualizowaniu i uzupełnianiu wiedzy o nowe informacje.

W ramach podziękowania za wsparcie na tym poziomie Twoje imię i nazwisko znajdzie się na specjalnej stronie portalu poświęconej Patronom.

Próg 15 zł miesięcznie

Bardzo dziękuje! Kwota 15 zł to kolejny krok dzięki któremu wzbogacę portal o nowe treści.
Będzie Ci przysługiwać korzyść dla Patronów z poprzedniego progu.

Próg 20 zł miesięcznie

Będzie mi niezmiernie miło jeżeli zdecydujesz się na wsparcie portalu Włącz oszczędzanie tą kwotą. Chcę dalej dzielić się wiedzą i zmieniać świat na lepsze! Dotarcie, gromadzenie, analizowanie źródeł informacji wymaga ogromnych ilości wolnego czasu, dzięki Tobie i innym Patronom będzie to coraz bardziej możliwe.

Będą Ci przysługiwać korzyści dla Patronów z poprzedniego progu, a dodatkowo otrzymasz osobiste podziękowanie telefoniczne, lub mailowe.

Jeżeli chcesz, żeby portal mógł dalej się rozwijać, proszę regularnie wspieraj mnie tą kwotą.

Próg 50 zł miesięcznie

Ogromnie dziękuję! Wsparcie na tym poziomie to już poważna sprawa. Dzięki temu dajesz Mi sygnał, że to co robię ma sens, że jest to ścieżka którą powinienem podążać. Twoje wsparcie przybliży mnie do finansowej niezależności. Jest to konieczne dla zachowania bezstronności, staranności i rzetelności w przygotowywaniu materiałów.

Wsparcie na tym poziomie uprawnia Cię do otrzymywania raz w miesiącu w formie elektronicznej (pdf, infografika) poradnika np.: jak oszczędzać np. prąd, gaz, wodę, jak kupować i użytkować energooszczędne urządzenia, jak ograniczyć zużycie paliwa w własnym samochodzie, wraz z dożywotnią aktualizacją zawartych w nich treści!

Oczywiście przysługują Ci również wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Próg 100 zł miesięcznie

To że jesteś gotów wesprzeć Włącz oszczędzanie przysłowiową stówką miesięcznie, znaczy że to co robię ma dla Ciebie dużą wartość. Podzielasz idee przyświecające tworzeniu wlaczoszczedzanie.pl, a poniższe hasło inspiruje Cię do działania.

Nie czekaj do jutra,
los Ziemi jest w TWOICH rękach!
Już dziś Włącz oszczędzanie
na własną, domową miarę!

W zamian osobiście do Ciebie zadzwonię, lub przygotuje specjalne podziękowanie w formie elektronicznej.

Z takimi pieniędzmi nie pozostaje mi nic innego jak liczyć się z tym co masz do powiedzenia. Twój głos będzie istotny w doborze kolejnych tematów, które będę chciał zamieścić na stronie portalu. Zatem, jeśli chcesz wesprzeć moje działania w ten sposób będziesz mieć możliwość wpływu na wybór tematu kolejnych artykułów dotyczących haseł i zagadnień ekologicznych.

Otrzymujesz także nagrody z poprzedniego progu.

Jak to wszystko działa? Jak zostać Patronem Włącz oszczędzanie w serwisie Patroniete?

To bardzo proste wystarczy wejść na konto Włącz oszczędzanie w Patronite i wybrać dowolny próg wsparcia:

 1. Znajdź konto Włącz oszczędzanie na Patronite: patronite.pl/wlaczoszczedzanie
 2. Zarejestruj się i wybierzesz próg z kwotą wsparcia więcej tu: Jak dokonać płatności?
 3. Gratulacje, zostałeś Patronem, Patronką i współtwórcą tego portalu, a przede wszystkim, pomagasz mi w jego rozwoju!

Dokładna instrukcja dołączenia do grona patronów: Jedna kawa miesięcznie – czyli jak zostać Patronem? (PORADNIK)

Scroll to Top