Siedmioletni Ryan Hickman zaoszczędził 10 tysięcy dolarów na recyklingu

Siedmioletni Ryan Hickman zaoszczędził 10 tysięcy dolarów na recyklingu - wlaczoszczedzanie.pl

Siedmioletni chłopiec z Kalifornii pokazał, że nigdy nie jest za wcześnie na recykling. Ryan Hickman w wieku 3 lat wybrał się z ojcem do lokalnego centrum recyklingu w Orange County. Ta wizyta spowodowała, że postanowił zbierać surowce wtórne od swoich sąsiadów. Dał im plastikowe torby na odpady, które potem segregował.

W ten sposób powstała firma Ryan’s Recycling Company, poprzez którą Ryan poddał recyklingowi około 200000 butelek i puszek. Kilkulatek sam sortuje i czyści plastikowe lub szklane butelki i puszki aluminiowe, a następnie dźwiga je do centrum recyklingu. Pomagają mu w tym rodzice.

Ryan zaoszczędził już około 10000 dolarów na naukę w szkole. Pojawiają się też informacje że chłopiec planuje zakupić własną śmieciarkę oraz wyda 1624 dolarów na cele dobroczynne. Zdaniem Ryana ludzie powinni poddawać recyklingowi surowce wtórne, żeby zaoszczędzić pieniądze oraz dlatego, że „to pomaga światu”. Ryan gwarantuje, że żadne segregowane przez niego odpady nie trafią na składowisko lub do oceanów

zobacz: strona internetowa Ryana – Ryan’s Recycling Company

Zostaw proszę komentarz

Scroll to Top