Zobacz „Punkt krytyczny. Energia odNowa” – pierwszy polski pełnometrażowy film na temat zmiany klimatu i nieuchronnej rewolucji energetycznej.

Na kanale Youtube WWF Polska można zobaczyć film „Punkt krytyczny. Energia odNowa”. Jest to pierwszy polski pełnometrażowy film na temat zmiany klimatu i rewolucji energetycznej. Dowiadujemy się z niego co sprawiło, że równowaga klimatu na Ziemi została zachwiana i jakie są tego skutki.

Czy realna jest przyszłość oparta na węglu i ropie, czy można poradzić sobie ze smogiem i co musi się wydarzyć, żeby nie doszło do tragedii na miarę zagłady dinozaurów.

Film nie tylko ostrzega, ale proponuje rozwiązania mogące pomóc powstrzymać nadchodzącą katastrofę.

„Punkt krytyczny. Energia odNowa” wyreżyserował Łukasz Bluszcz – reżyser i scenarzysta programów oraz filmów dokumentalnych dla Discovery, BBC czy Al Jazeera English.

Produkcja filmowa jest częścią projektu „Energia odNowa”. Koordynatorem projektu jest WWF Polska, natomiast partnerami: Instytut na rzecz Ekorozwoju, Krajowa Agencja Poszanowania Energii, Instytut Energetyki Odnawialnej. Obsługą PR kampanii zajmuje się agencja First Aid Communication.

Po obejrzeniu, podziel się swoją opinią! Dodaj komentarz pod filmem energiaodnowa.pl

źródło: energiaodnowa.pl, wwf.pl

Zostaw proszę komentarz

Scroll to Top