Zgłoś się do konkursu PLGBC Green Building Awards 2020

Zgłoś się do konkursu PLGBC Green Building Awards 2020
Konkurs PLGBC Green Building Awards 2020

Ideą konkursu i przyznawanych w nim wyróżnień PLGBC Green Building Awards jest promocja nowoczesnych rozwiązań dla zrównoważonego budownictwa. Konkurs dedykowany jest firmom z branży budownictwa i nieruchomości. Wyróżnia najlepsze projekty green building w Polsce. To jedyna tego typu inicjatywa w kraju. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja br. Konkurs przygotowało Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Organizator Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC przygotował 9 kategorii. Konkurs jest ogólnodostępny, a udział w konkursie jest bezpłatny.

Tegoroczna edycja obejmuje budynki i wnętrza projektowane i zrealizowane na terenie Polski oraz materiały budowlane, wykończeniowe, instalacyjne i wyposażenie budynków dostępne na terenie Polski, w okresie 05.2018 – 05.2020 roku. Jest także kategoria, do której mogą zgłaszać swoje projekty także studenci.

Tegoroczne grono komisji konkursowej PLGBC Green Building Awards 2020 tworzą wyjątkowe osobowości branży budownictwa i nieruchomości. Prace oceniane będą przez Jury zarówno pod względem walorów związanych z budownictwem ekologicznym i zrównoważonym rozwojem, jak i architektonicznych oraz estetycznych. Pod uwagę będą brane również wszelkie nowatorskie aspekty danego projektu czy produktu.

Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza on-line w wybranej kategorii i dosłanie załączników (materiałów wizualnych, certyfikatów itp.) na adres mszczepanik@plgbc.org.pl. Co ważne, można dokonać kilku zgłoszeń do jednej lub kilku kategorii.

Więcej informacji: awards.plgbc.org.pl

źródło: PLGBC

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry
X