Zbliża się II Festiwal Naturalnego Budowania. Wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga setki entuzjastów tego tematu z całej Polski

Zbliża się II Festiwal Naturalnego Budowania. Wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga setki entuzjastów tego tematu z całej Polski

Zbliża się II Festiwal Naturalnego Budowania – wyjątkowe wydarzenie, które co dwa lata przyciąga setki entuzjastów, profesjonalistów i ciekawych tego tematu z całej Polski. Wiedza o naturalnych materiałach i technikach budowania, to droga do zmiany współczesnej architektury na bardziej przyjazną środowisku, zdrową i zrównoważoną. Organizatorem wydarzenia jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego (OSBN). Portal Włącz oszczędzanie został jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

Festiwal jest okazją do zdobycia unikalnej wiedzy i nawiązania cennych kontaktów, zwłaszcza dla osób planujących budowę lub remont domu z wykorzystaniem słomy, gliny, konopi i drewna, dla projektantów, architektów i studentów. To również okazja do poszerzenia wiedzy dla wszystkich osób związanych z branżą budowlaną, które pragną poznać możliwości jakie daje dynamicznie rozwijający się rynek budownictwa naturalnego.

Filmowa zapowiedź 2 edycji Festiwalu Naturalnego Budowania

Wykłady, warsztaty, pokazy i spotkania ze specjalistami rozszerzą wiedzę z szeroko rozumianej tematyki budowy naturalnego domu – począwszy od świadomego projektowania poprzez aspekty prawne, materiały i technologie, aż po naturalne wykończenia wnętrz. Ponad 20 prelegentów opowie o zaletach i wadach nowoczesnych rozwiązań. Padną też odpowiedzi na nurtujące wielu inwestorów pytanie – jakie są metody i koszty budowy naturalnego domu. Tegoroczną edycję Festiwalu uświetnią wykłady gości zagranicznych: Herberta Grubera z Austrii oraz Kena De Coomana z Belgii.

Nie zabraknie miejsca na spotkania z osobami, które proces budowy mają już za sobą i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Festiwalowi towarzyszy też wystawa polskich firm z branży budownictwa naturalnego.

To szansa, by w ciągu dwóch dni posłuchać, zobaczyć, dotknąć i scalić wiedzę, która na co dzień bywa bardzo rozproszona.

Festiwal Naturalnego Budowania już 18 i 19 maja 2019 roku w Łodzi, w budynku Wydziału Zarządzania UŁ.

Szczegółowy program Festiwalu: http://bit.ly/2CdooYL
Więcej informacji: www.festiwal.osbn.pl
Wydarzenie FB: www.facebook.com/events/801057140271380/

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry
X