Wiecznie Biała, czyli Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w Krakowie

Wiecznie Biała, czyli Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w Krakowie
@ Wiecznie Biała

26 września 2020 w The Beauty Space Cracow odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. To jednocześnie pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, skupiające się na idei zero waste. Misją Festiwalu było danie drugiego życia sukniom ślubnym, które były założone tylko raz w życiu.

Wydarzenie trwało od 10:00 do 17:00. Chociaż w połowie dnia pogoda niezbyt sprzyjała, to przestrzeń Festiwalowa cieszyła się ciągłym zainteresowaniem. Z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, na poszczególne godziny odwiedzały festiwal przyszłe Panny Młode wraz z osobą towarzyszącą. Przy wejściu odbierały specjalne opaski, a konsultantki wprowadzały je w klimat wydarzenia przedstawiając ofertę i wskazując na co warto zwrócić uwagę. Każda Panna Młoda miała godzinę na przejrzenie, wybranie i przymierzenie sukni.

Było mnóstwo wzruszających momentów, zwłaszcza kiedy Panny Młode pojawiały się z mamą, która widząc córkę w przepięknej, idealnej sukni płakała ze wzruszenia. Wówczas płakaliśmy wszyscy! Kiedy Panna Młoda kupiła suknię, cała sala klaskała, aby podkreślić wyjątkowość tej chwili. Wszystko udało się perfekcyjnie i już teraz możemy powiedzieć, że szykujemy się do kolejnej edycji! Podczas pierwszej suknię kupiła co czwarta Panna Młoda, co uważamy za ogromny sukces.

mówi Nadja Pędzik, organizatorka wydarzenia

Festiwalowe wnętrza pełne były niesamowitych dekoracji – różu, bieli i złota. O wszystko zadbała firma Colorevent. Przy wejściu Panny Młode mogły skosztować doskonałych babeczek od firmy Słodki Bazaar oraz napić się szampana podanego w przepięknych kieliszkach od Decorentals. Na miejscu Pannom Młodym doradzały również krawcowe z Anki Mody oraz braffiterki Intimo4You. Nie zabrakło również konsultacji z fotografem, wedding plannerką, kosmetologiem oraz fryzjerem ślubnym. Całość kamerowali swoim czujnym okiem Kamerdynerzy.

O Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki było głośno również w mediach m. in. w Pytaniu na Śniadanie, magazynie VIVA!, Fashion Magazine, Bio Kurier, Ekologia.pl, Moda i Ja, Bridal Blog, podcaście Hey Wedding Czary Merry, czy na łamach portalu Włącz oszczędzanie.

źródło: materiały prasowe wieczniebiala.pl

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry