Samochody z logo Traficar możliwe do wypożyczania w systemie carsharing również w Warszawie

Samochody z logo Traficar możliwe do wypożyczania w systemie carsharing również w Warszawie - wlaczoszczedzanie.pl
@ Traficar

Po starcie w Krakowie także na Warszawskich ulicach pojawią się samochody z logo Traficara możliwe do wypożyczania w systemie carsharing.

Renault Polska podpisał umowę na dostawę 1000 modeli Clio w wersji Limited, które będzie można wypożyczać na minuty. Samochody będą dostępne w dowolnym miejscu na terenie miasta. Również w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu na terenie miasta (w granicach dzialania systemu) będzie je można oddać.

Do dyspozycji użytkowników systemu będzie 300 aut. Do końca 2017 r. do floty trafić ma 1000 samochodów, które Traficar zakupił od Renault Polska. Samochody będą sukcesywnie wprowadzane w kolejnych miastach.

W systemie Traficar samochody wypożyczać można za pośrednictwem aplikacji mobilnej, po uprzedniej rejestracji w systemie i aktywacji konta. Po znalezieniu najbliższego auta, za pomocą mapy, użytkownik będzie miał 15 minut na dotarcie do niego. Potem wystarczy zeskanować umieszczony na nim kod QR i już można cieszyć się jazdą.

Jak informuje Renault Polska, ceny za korzystanie z warszawskiej odsłony systemu będą identyczne z krakowskimi. Każdy przejechany kilometr to 80 groszy, minuta jazdy – 50 groszy, a minuta postoju – 10 groszy. W zakresie możliwości parkowania usługa będzie dostępna w tzw. modelu otwartym (ang. free-floating).

źródło: materiały prasowe

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry
X