Nie bądź obojętny i rozpraw się ze swoją produkcją odpadów. Targi Zero Waste w Warszawie już 4-5 czerwca

Nie bądź obojętny i rozpraw się ze swoją produkcją odpadów. Targi Zero Waste w Warszawie już 4-5 czerwca
@ Targi Zero Waste

Jednym z głównych problemów współczesnego świata są odpady. Śmieci są wszędzie – otaczają nas niestety w nawet najbardziej dzikich zakątkach świata. Każdy z nas je produkuje, a z roku na rok odpadów jest coraz więcej. Problem sprowadza się przede wszystkim do naszych wyborów konsumenckich oraz braku zwyczaju i pomysłu na wtórne wykorzystywanie odpadów.

Nie bądź obojętny i rozpraw się ze swoją produkcją odpadów! Najlepsza okazja ku temu już  4-5 czerwca 2022 roku Przyjdź do Centrum Konferencyjnego Centrum Nauki Kopernik w Warszawie na ósmą edycję Targów Zero Waste. Portal Włącz oszczędzanie został patronem medialny wydarzenia.

Przewodni temat ósmej edycji Targów Zero Waste to powtórne zagospodarowanie odpadów, w tym: kompostowanie, przetwarzanie, system kaucyjny, naprawa. Podczas Targów będzie można, m.in. oddać elektroodpady i słoiki, zaopatrzyć się w bezodpadowe niezbędniki, ułatwiające ograniczanie wytwarzania odpadów (domowe kompostowniki, torby, termokubki, produkty kosmetyczne i spożywcze bez opakowań, filtry do wody, pieluchy wielorazowe i wiele innych), wziąć udział w konkursach zero waste, skosztować kuchni bezodpadowej, przerobić stare w nowe.

Targom Zero Waste towarzyszyć będą ponadto imprezy, takie jak: warsztaty, wykłady, panele i dyskusje oraz zabawy dla dzieci. 

Więcej na: 
www.targi-zerowaste.pl
Targi Zero Waste | Facebook
Targi Zero Waste (@targi.zero.waste) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

źródło: materiały prasowe

Dziękuję, że przeczytałaś/eś powyższe informacje/zestawienie/artykuł do końca. Jeśli cenisz sobie zamieszczane przez portal treści zapraszam do wsparcia serwisu poprzez Patronite.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się pisząc maila na adres: informacje@wlaczoszczedzanie.pl

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Włącz oszczędzanie

Włącz oszczędzanie na własną domową miarę

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry
X