Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM w Poznaniu już 9-11 października

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM w Poznaniu już  9-11 października
@ Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, które odbędą się 9-11 października 2019 r. w Poznaniu to okazja do spotkań przedstawicieli instytucji publicznych, samorządów, reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji. To jedno z najważniejszych wydarzeń w sektorze ochrony środowiska i gospodarki komunalnej, podczas którego przedstawiciele sektora ochrony środowiska będą dyskutować na najbardziej nurtujące branżę tematy.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM to największe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi. Nowością tegorocznej edycji jest otwarcie się na szeroką publiczność i dotarcie do lokalnych mieszkańców.

W targach POL-ECO SYSTEM biorą udział samorządy i administracja publiczna, firmy działające w zakresie gospodarki komunalnej, przedstawicieli sektora wodno-ściekowego, energetyki i ciepłownictwa, przedsiębiorstwa i inwestorzy z branży OZE, budownictwa, instytuty naukowo-badawcze, parki naukowo-technologiczne, inkubatory przedsiębiorczości, firmy doradcze, instalatorzy, projektanci, architekci, zakłady przemysłowe, rolnicy i leśnicy, uczelnie wyższe oraz wiele innych.

data: 09.10-11.10.2019
miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14, Międzynarodowe Targi Poznańskie

źródło: materiały prasowe

Przydatne informacje

Ekoprognoza

Ekoprognoza
Prognoza pogody na świecie, pogoda kosmiczna. Interaktywne mapy zagrożeń podtopieniami wybrzeż. Prognoza zanieczyszczenia powietrza, wody, gleby, środowiska dla obszaru Polski, Europy, Świata. Alarmy smogowe, wyniki on-line jakości powietrza dla polskich miast i województw.

Kalendarz ekologiczny

Kalendarz ekologiczny
Kalendarz ekologiczny obejmie popularne dni związane z ekologią, ochroną środowiska, oraz otaczającego nas środowiska naturalnego. Ekokalendarz ma za zadanie wyjaśnić znaczenie poszczególnych świąt.

Kalendarium wydarzeń ekologicznych

Kalendarium wydarzeń ekologicznych
Co? Gdzie? Kiedy? czyli wszystkie ekologiczne wydarzenia zebrane w jednym miejscu. Zobacz kalendarium wydarzeń ekologicznych i już teraz zapisz się na wybrane targi ekologiczne, spotkania, wydarzenia, prelekcje i webinary.

Wiedza ekologiczna

Wiedza ekologiczna
Encyklopedia ekologiczna, linki do haseł, świąt, wydarzeń ekologicznych, EkoPrognoza. Przegląd katastrof ekologicznych. Informacje dotyczące instytucji, ministerstw, fundacji, stowarzyszeń, organizacji zajmujących się ochroną środowiska i przyrody.

Zostaw proszę komentarz

Scroll to Top