Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM w Poznaniu już 9-11 października
@ Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, które odbędą się 9-11 października 2019 r. w Poznaniu to okazja do spotkań przedstawicieli instytucji publicznych, samorządów, reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji. To jedno z najważniejszych wydarzeń w sektorze ochrony środowiska i gospodarki komunalnej, podczas którego przedstawiciele sektora ochrony środowiska będą dyskutować na najbardziej nurtujące branżę tematy.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM to największe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi. Nowością tegorocznej edycji jest otwarcie się na szeroką publiczność i dotarcie do lokalnych mieszkańców.

W targach POL-ECO SYSTEM biorą udział samorządy i administracja publiczna, firmy działające w zakresie gospodarki komunalnej, przedstawicieli sektora wodno-ściekowego, energetyki i ciepłownictwa, przedsiębiorstwa i inwestorzy z branży OZE, budownictwa, instytuty naukowo-badawcze, parki naukowo-technologiczne, inkubatory przedsiębiorczości, firmy doradcze, instalatorzy, projektanci, architekci, zakłady przemysłowe, rolnicy i leśnicy, uczelnie wyższe oraz wiele innych.

data: 09.10-11.10.2019
miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14, Międzynarodowe Targi Poznańskie

źródło: materiały prasowe

Przydatne informacje

Ekoprognoza czyli prognoza zanieczyszczenia powietrza w Polsce i na świecie

Ekoprognoza
Ekoprognoza czyli prognoza zanieczyszczenia środowiska; powietrza, wody, gleby, w Polsce i na świecie. Wyniki on-line pomiarów powietrza dla poszczególnych województw i miast.Kalendarz ekologiczny

Kalendarz ekologiczny
Kalendarz ekologiczny obejmie wszystkie popularne dni związane z ekologią, ochroną środowiska, dzikiej przyrody, oraz otaczającego nas środowiska naturalnego. Ekokalendarz ma za zadanie wyjaśnić znaczenie poszczególnych świąt, oraz pomóc zrozumieć problemy związane z zanieczyszczeniem środowiska i zagrożeniami dla naszej planety.


Kalendarium wydarzeń ekologicznych

Kalendarium wydarzeń ekologicznych
Co? Gdzie? Kiedy? czyli wszystkie naturalne i ekologiczne wydarzenia zebrane w jednym miejscu. Zobacz kalendarium wydarzeń ekologicznych i już teraz zapisz się na wybrane targi ekologiczne, spotkania, wydarzenia, prelekcje i webinary, organizowane przez różne instytucje, organizacje, fundacje i stowarzyszenia.


Przydatna wiedza ekologiczna

Wiedza ekologiczna
Linki do haseł ekologicznych, świąt, wydarzeń i kampanii. Encyklopedia ekologiczna. Prognoza zanieczyszczenia środowiska dla Polski, Europy i świata. Przegląd najważniejszych katastrof ekologicznych i klęsk w Polsce i na świecie.
Użyteczne informacje dotyczące instytucji, ministerstw, fundacji, stowarzyszeń, polskich i międzynarodowych organizacji zajmujących się ochroną środowiska i przyrody.

Dodaj komentarz