Kwiecień, 2020

22KwiCały dzieńPLGBC – Dzień Ziemi z zielonym budownictwem

PLGBC - Dzień Ziemi z zielonym budownictwem

Szczegóły

Konferencja PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem jest cyklicznym wydarzeniem, organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi, w wybranym mieście w Polsce, we współpracy z danym samorządem. Podczas wydarzenia omówione są zagadnienia potencjału i rozwoju miast w kontekście zrównoważonego budownictwa – poprawy jakości środowiska i jakości życia w aglomeracjach miejskich. Tematyka wydarzenia zainteresuje inwestorów, deweloperów, architektów i projektantów, urbanistów, zarządców, najemców, przedstawicieli samorządów, organizacji branżowych i innych instytucji, uczelni wyższych, osoby odpowiedzialne za zrównoważony rozwój, aktywistów miejskich, którym zależy na zrównoważonej przyszłości i funkcjonowaniu miast.

Konferencja PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na merytorykę, ciekawe osobowości, ale również skuteczny networking.

Wydarzenie jest całodzienne, ma formę prezentacji, prelekcji i paneli dyskusyjnych. Przygotowywane są także aktywności towarzyszące organizowane w oparciu o idee zrównoważonego rozwoju.

W ostatnich kilku latach konferencje odbyły się m. in. w Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i w Łodzi.

W 2020 roku konferencja odbędzie się w Katowicach, pod hasłem „Moje miasto, zielone budownictwo dla lepszego życia”.

Uczestnicy:

Udział jest bezpłatny i otwarty. Wymaga wcześniejszej rejestracji

To unikalne spotkanie i wymiana opinii w gronie samorządowców, inwestorów i deweloperów, przedsiębiorców, producentów, jednostek naukowych, organizacji pozarządowych, architektów i urbanistów, osób odpowiedzialnych za zrównoważony rozwój, studentów i wykładowców, aktywistów miejskich, którym zależy na zrównoważonej przyszłości i funkcjonowaniu miast.

Więcej

Data

Cały dzień (Środa)

Lokalizacja

Muzeum Śląskie Katowice

ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry
X