Wrzesień, 2020

26WrzCały dzieńFestiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Szczegóły

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które pozwala znaleźć nową właścicielkę dla niemal nienoszonej sukni.

Czy wymarzona, biała kreacja ślubna musi kosztować krocie i być kupiona w salonie? Otóż nie!

Suknię ślubną zakłada się tylko raz w życiu. Jak więc można mówić, że jest ona znoszona, czy zużyta? Panny Młode szalenie dbają o swoją kreację, mając na myśli to, że będą chciały ją potem sprzedać.

Aby wystawić suknię na Festiwalu, należy upewnić się, że jest ona wyczyszczona i nie ma widocznych wad. Jeśli spełnia te wymogi, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie http://wieczniebiala.pl/wystaw-suknie oraz kupić bilet.

Jeśli wszystko będzie w porządku, następuje oficjalne umówienie się na przekazanie sukni – można to zrobić zarówno stacjonarnie w Krakowie, jak i drogą pocztową. Wówczas podpisywana jest również umowa, protokół oraz regulamin. Jeśli suknia zostanie sprzedana podczas Festiwalu, organizator pobiera 15% prowizji z całej kwoty. Jeśli nie, można ją odebrać do dwóch tygodni po wydarzeniu, lub zostanie ona odesłana sprzedającej.

Panie, które poszukują idealnej sukni mogą pojawić się już o 10:00 w Hotelu Atrium w Krakowie. W jednej z sal znajdować się będą suknie ślubne, a w drugiej zaś przestronne przymierzalnie, lustra i fotele. Każda panna młoda chce przyjść z mamą, koleżanką i przeżywać to wszystko razem z nimi, dlatego stworzona zostanie ku temu wyjątkowa atmosfera. Dodatkiem będą bilety VIP, które oprócz wstępu zawierają również szampana.

Więcej

Data

Cały dzień (Sobota)

Lokalizacja

The Beauty Space Cracow

ul. Krzywa 8/2

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry
X