Elektryczne jednoślady firmy Zero Motorcycles zwiększą swój zasięg

Elektryczne jednoślady firmy Zero Motorcycles zwiększą swój zasięg
@ Zero Motorcycles

Firma Zero Motorcycles specjalizująca się w produkcji elektrycznych jednośladów przedstawiła przyszłoroczną linię motocykli. Modele Zero S, Zero SR, Zero DS, Zero DSR, Zero FX oraz Zero FXS, mają usprawniony napęd, oraz większe baterie zapewniające lepszy zasięg.

Modele Zero S oraz Zero SR wyposażono w baterie, umożliwiające przejechanie 320 km na jednym ładowaniu. Producent deklaruje, że taki zasięg osiągany jest podczas jazdy w mieście. Jeżeli użytkownik preferuje poruszanie się po autostradach, wówczas może zakupić dodatkowy pakiet baterii o nazwie Power Tank. Podnosi on zasięg jednośladu o 160 km.

Zero Motorcycles opracował również nową aplikację mobilną, która umożliwia dostosowanie konfiguracji motocykla do preferencji. Chodzi tu o ustawienie maksymalnego momentu obrotowego, prędkości, czy też poziomu odzyskiwania energii podczas hamowania.

Przyszłoroczna linia jednośladów z serii Zero jest już dostępna w salonach. Modele można kupić w cenie od 8495 do 15995 dolarów. Za dodatkowy zestaw baterii Power Tank należy zapłacić 2695 dolarów.

źródło: materiały prasowe

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry
X