Do 31 stycznia ponownie wybierzemy największe eko-hity w Polsce! 

Do 31 stycznia ponownie wybierzemy największe eko-hity w Polsce! 
@ Ekotyki

Plebiscyt EKOTYKI to wyjątkowe nagrody dla branży kosmetyków naturalnych, przyznawane przez organizatora targów Ekotyki, które od 2017 roku odbywają się w Krakowie i Katowicach, a także online. Ekotyki to nie tylko wydarzenie – to jedyna w swoim rodzaju społeczność miłośników (miłośniczek) naturalnej pielęgnacji i świadomego dbania o siebie.  Portal Włącz oszczędzanie patronuje wydarzeniu.

Organizatorzy Ekotyków już po raz trzeci uhonorują najlepsze naturalne produkty, inicjatywy ekologiczne i wyróżnią firmy za ich odpowiedzialne podejście do ekobiznesu. Zwycięzcy Plebiscytu otrzymają ręcznie wykonaną, drewnianą statuetkę w swojej kategorii i będą mogli wykorzystać wyróżnienie do promocji swoich produktów i marek. 

EKOTYKI to pierwszy i jedyny Plebiscyt poświęcony wyłącznie branży kosmetyków naturalnych i inicjatywom ekologicznym! Jest to konkurs publiczny – jedyny w którym to wy – konsumenci decydujecie kto zdobędzie wyjątkowy tytuł w branży! 

Statuetki Plebiscytu EKOTYKI 2022 zostaną rozdane w 9 kategoriach:

1. Naturalna Marka Roku – nominacje publiczne 

2. Naturalny Debiut Roku – wspólne nominacje od Ekspertek Ekotyków i portalu LupaKosmetyczna.pl 

3. Naturalny Hit Roku (bestseller / must have naturalnej pielęgnacji) – nominacje Ekspertek Ekotyków i iportalu LupaKosmetyczna.pl 

4. Naturalny Produkt do Twarzy – nominacje publiczne 

5. Naturalny Produkt do Ciała – nominacje publiczne 

6. Naturalny Produkt do Włosów – nominacje publiczne 

7. Naturalny Produkt Wellness / Home SPA – nominacje publiczne 

8. Naturalny Produkt dla Mężczyzn – nominacje publiczne 

9. Wyróżnienie Super Ekotyki (za opakowania, podejście less/zero waste) – wspólne nominacje od Ekspertek Ekotyków i portalu LupaKosmetyczna.pl 

13 stycznia o godzinie 12:00 rozpoczęło się zbieranie nominacji w kategoriach publicznych! Etap nominacji zakończył się 20 stycznia o 20:00, a głosowanie we wszystkich kategoriach zaczęło 23 stycznia 2023. Potrwa ono do 31 stycznia i będzie mu towarzyszył Konkurs! Do zdobycia w nim będą wyjątkowe akcesoria urodowe. 

Lista nominowanych i ankieta do głosowania: https://ekotyki.pl/plebiscyt/glosowanie

Oddaliście już swoje głosy?

źródło: materiały prasowe

Wiedza ekologiczna – dodatkowe informacje:
aforyzmy ekologiczne
, biblioteka ekologa, biblioteka młodego ekologa, ekoprognoza, encyklopedia ekologiczna, hasła ekologiczne, hasztagi (hashtagi) ekologiczne, kalendarium wydarzeń ekologicznych, kalendarz ekologiczny, klęski i katastrofy ekologiczne, największe katastrofy ekologiczne na świecie, międzynarodowe organizacje ekologiczne, podcasty ekologiczne, poradniki ekologiczne, (nie) tęgie głowy czy też (nie) najtęższe umysły, znaki i oznaczenia ekologiczne

Dziękuję, że przeczytałaś/eś powyższe informacje do końca. Jeśli cenisz sobie zamieszczane przez portal treści zapraszam do wsparcia serwisu poprzez Patronite.

Możesz również wypić ze mną wirtualną kawę! Dorzucasz się w ten sposób do kosztów prowadzenia portalu, a co ważniejsze, dajesz mi sygnał do dalszego działania. Nad każdym artykułem pracuję zwykle do późna, więc dobra, mocna kawa wcale nie jest taka zła ;-)

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się pisząc maila na adres: informacje@wlaczoszczedzanie.pl

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Włącz oszczędzanie

Exit mobile version