Bio Green Future. Rodzinny ekologiczny weekend od 20 do 22 maja w Krakowie

Bio Green Future
@ Bio Green Future

Największa rodzinna impreza ekologiczna już w najbliższy weekend w EXPO Kraków. Bio Green Future to m.in. stoiska targowe, zdrowa żywność, ekologiczne kosmetyki i środki czystości, dla Twojego domu panele fotowoltaiczne i pompy ciepła oraz samochody i pojazdy elektryczne i mnóstwo ciekawy produktów z drewna i kamieni naturalnych.

A w programie:

PIĄTEK – 20 maja
Wielka Lekcja Ekologii dla uczniów szkół podstawowych z Krakowa

SOBOTA – 21 maja
Wielka lekcja Ekologii dla wszystkich chętnych
Forum Ekologia 360 – zdrowy dom, zdrowy organizm, zdrowa planeta.
Czyli ogromna dawka ogólnej wiedzy o ekologicznym stylu życia, zrównoważonej turystyce, zdrowym i ekologicznym domu. W tym dniu będziesz świadkiem wielkiej ekologicznej eksplozji, którą przekażą eksperci, praktycy i miłośnicy eko stylu życia.
Pokazy kulinarne, które poprowadzi Kuba Korczak znany z ekranu telewizyjnego.
Kulinarne EKOshow szefa kuchni Kuby Korczaka gotującego w duchu zero waste! Przekonajcie się na żywo, jak smaczne, piękne i przede wszystkim zdrowe posiłki można przygotować z użyciem ekologicznych produktów i z troską o dobro naszej planety!

NIEDZIELA – 22 maja
Forum dla zdrowia
To będzie ogromna dawka „zdrowej” wiedzy, którą podzielą się z Wami lekarze, eksperci oraz inflencerzy. Przybliżą zbawienny wpływ żywności ekologicznej na nasze zdrowie, opowiedzą o zaletach diety wegetariańskiej i wegańskiej, wyjaśnią jak przygotować organizm kobiety na ciążę, jak dbać o oczy by długo i w zdrowiu nam służyły oraz o tym jak ważne jest ciągłe wzmacnianie odporności, a także o zapomnianym zbawiennym wpływie kasz na nasz organizm. Dowiecie się również jaki wpływ mamy na zdrowi naszych dzieci.

PRZEZ WSZYSTKIE DNI TARGOWE – 20, 21, 22 maja (piątek, sobota i niedziela)

  • testy samochodów i pojazdów elektrycznych
  • spotkania z ekspertami
  • warsztaty, quizy, gry i zabawy dla najmłodszych
  • ekologiczne tatuaże z henny
  • wycieczka krajoznawcza po Nowej Hucie (sobota)

Tylko podczas Bio Green Future tylu ekspertów w jednym miejscu. Wszyscy oni specjalnie na nasze zaproszenie przyjechali do Krakowa by spotkać się właśnie z Tobą. I odpowiedzą na każde pytanie związane z ekologią, dietą, zdrowiem.

A wszystko to na wyciągnięcie ręki w Krakowie od 20 do 22 maja – Eko przygoda czeka!

Przeczytaj cały program https://bit.ly/3vTkJvx
Kup bilet https://bit.ly/39zLe0k

Warto skorzystać z takiej okazji – kolejne takie wydarzenie najwcześniej za rok.

Patronat honorowy: Minister Funduszy i Polityki Regionalnej, Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego. Patronaty wydarzenia: Polska Izba Żywności Ekologicznej, Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Patronaty branżowe: Stowarzyszanie Demeter-Polska, Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych EKOŁAN, Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie, Fundacja nieZWYKLI Bohaterowie, Carbon Footprint Foundation, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego. Patroni medialni wydarzenia: Radio ESKA, biokurier.pl, Gotuj w Stylu Eko, Biznes i Ekologia, Gram w Zielone, Włącz Oszczędzanie,  Ekobiznes, Dobra Żywność, Natura & Zdrowie, Ekobiznes, Świat Oze, Portal joga-joga, Bioamore, FoodForum

Facebook https://www.facebook.com/biogreenfuture
Wydarzenie https://www.facebook.com/events/3033661150247520
Instagram https://www.instagram.com/biogreenfuture
www.biogreenfuture.pl

Godziny zwiedzania:
20.05.2022 (piątek) 10:00 – 19:00
21.05.2022 (sobota) 10:00 – 19:00
22.05.2022 (niedziela) 10:00 – 18:00

Bilety:

  • Bilet indywidualny 30 zł 
  • Bilet rodzinny 1+1 (1 dorosły + 1 dziecko 15-18 lat) – 40 zł 
  • Bilet rodzinny 2+1 (2 dorosłych + 1 dziecko 15-18 lat) – 50 zł 
  • Bilet rodzinny 2+2 (2 dorosłych + 2 dzieci 15-18 lat) – 60 zł 
  • Dzieci do 14 lat wstęp bezpłatny

źródło: materiały prasowe

Dziękuję, że przeczytałaś/eś powyższe informacje/zestawienie/artykuł do końca. Jeśli cenisz sobie zamieszczane przez portal treści zapraszam do wsparcia serwisu poprzez Patronite.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się pisząc maila na adres: informacje@wlaczoszczedzanie.pl

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Włącz oszczędzanie

Wiedza ekologiczna – dodatkowe informacje:
aforyzmy ekologiczne
, biblioteka ekologa, biblioteka młodego ekologa, ekoprognoza, encyklopedia ekologiczna, hasła ekologiczne, hasztagi (hashtagi) ekologiczne, kalendarium wydarzeń ekologicznych, kalendarz ekologiczny, klęski i katastrofy ekologiczne, największe katastrofy ekologiczne na świecie, międzynarodowe organizacje ekologiczne, podcasty ekologiczne, poradniki ekologiczne, (nie) tęgie głowy czy też (nie) najtęższe umysły, znaki i oznaczenia ekologiczne

Zostaw proszę komentarz

Przewiń do góry
X